Yaşam

Bergüzar Korel’den başörtülü gence hakaret eden kadına sert tepki: Ben de senden nefret ediyorum

Bursa’da toplu taşıma araçlarında bir kadın, başörtülü genç kıza “Çarşafın bana dokunuyor, senden tiksiniyorum” diyerek hakaret etti. Yolcuların tepkisi için özür dileyen kadına bir tepki de ünlü oyuncu Bergüzar Korel’den geldi. Korel, genç kıza hakaret eden bayana “Ben de senden tiksindim” ifadelerini kullandı.

“YATAK BENİMLE İLETİŞİM KURUYOR”

Bursa’da minibüste bir kadın, otomobilde seyahat eden başörtülü genç kıza “Çarşafın bana değiyor. Senden iğreniyorum” diye bağırmaya başladı. Korkarak ağlamaya başlayan genç kıza destek olan otobüsteki yolcular, bayana hakaretler yağdırarak tepki gösterdi. Artan tepkiler üzerine söylediği sözleri ve söylediği hakaretleri reddeden bayan, yolcuların “Ya otobüsü terk edin ya da kızdan özür dileyin” demesi üzerine hakaretleri yutarak genç kızdan özür diledi.

YOLCULAR TEPKİ OLDU

Otobüsteki genç yaşlı tüm yolcular, hakaret eden hanıma “İn in, özür dile, saygı duyacaksın, tiksiniyorsan taksiye bin, otobüse değil, çıplakken ses çıkarmıyorsun” diyerek tepki gösterdi.

“BENDE SANA VURDUM”

Bergüzar Korel’in de genç kıza nahoş sözler kullanan kadın tepkisi vardı. Korel, “Sizin gibilerden de tiksiniyorum. Hala üzerimizdeki kumaş miktarıyla uğraşıp bunu kendilerinde doğru görenler! Bitmediniz.” tepki gösterdi.

afsinhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu