Yaşam

İncilere Geri Sayım

İstanbul (IGFA) – Her zaman gündemde olan İnci Taneleri’nin ilk bölümünden yeni bir fragman izleyicilerle buluştu. Müziği, dans sahneleri ve çarpıcı diyaloglarıyla merak uyandıran İnci Taneleri’nin son sunumu büyük ilgi gördü. “Çocukları bulunca çok güzel bir yerde çok güzel bir ev kiralayacağım. “Hayal görüyorsun, neden kurtarmalısın…” sözleriyle başlayan tanıtımda Azem Yücedağ ve çocuklarının hayatına dair soru işaretleri de heyecanı iyice artırdı.

İNCİ DÖNENCE’DEN SÜRPRİZ TRANSFER…

2023 yazında yapımcılığını D Media’nın, yapımcılığını Kanal D’nin yaptığı Dönence’de canlandırdığı ‘Gülce’ karakteriyle şöhrete kavuşan genç oyuncu İdeal Hilal Çiftçi, İnci Taneleri ekibine katıldı. Genç oyuncunun dizide Piraye’nin kızı ‘Ayça’ karakterini canlandıracağı öğrenildi.

“Müsaitsen sana sarılayım mı?”

Azem ve Dilber arasında duygusal anlar İnci Taneleri fragmanına damgasını vurdu. Dilber’in “Müsaitsen sana sarılayım mı…” sorusu bizi güldürürken, Azem’in “Uzun süredir birine sarılmıyorum…” cevabı duygu dolu anlar yaşattı.

HAZAR ERGÜÇLÜ’YE EŞLİK EDEN DANSÇI Merak uyandırdı.

İnci Taneleri’nin son fragmanında Dilber bu kez ikinci bir dansçıyla kamera karşısına geçti. Hazar Ergüçlü’ye eşlik eden dansçının kimliği merak uyandırdı.

BKM imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, İtimat Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Şenol Sönmez projenin direktörlüğünü yürütüyor.

‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ ilk bölümüyle 25 Ocak Perşembe günü Kanal D’de ekrana gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu