Yaşam

İyilik 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyilik yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler güzel olacak?

iyilik Murat Öztürk’ün yönettiği, Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey’in oynadığı Türk drama dizisidir. Beauty 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eleme yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde güzellikler neler olacak?

İYİLİK 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İyilik dizisi 25. bölüm fragmanı 28 Aralık Çarşamba günü seyirciyle buluştu. Eleme dizisi 25. ve yeni bölümüyle 30 Aralık Cuma akşamı 20.00’de FOX TV ekranlarında olacak. İyilik 25. bölüm fragmanını izlemek isteyen kullanıcılar aşağıdaki 25. bölüm fragmanı linkinden yeni bölüm fragmanına ulaşabilirler.

GOODNESS 25. BÖLÜM FRAGMAN İZLE LİNKİ

İYİLİK NEDİR?

“İyilik” dizisinde; Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışarıdan süper, kıskanılacak bir hayatı vardır. Neslihan bu hayale inanarak mükemmel bir hayat yaşadığını düşünürken hayatta en güvendiği kişi olan kocasının (İsmail Demirci) uzun süredir kendisini aldattığını öğrenir. Üstelik ablasının yerine geçtiği Damla (Sera Kutlubey) ile. Bastığı tüm taşlar yerinden oynamıştır ve Neslihan yeniden ayağa kalkıp kendisi, ailesi, çocukları için çaba sarf edebilmesi için doğruyu ve yanlışı, iyiyi ve kötüyü sorgulamak ve yorumlamak zorundadır…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu