Haber

Mansur Yavaş: Seçim çalışmalarına başlayacağım için 14 Mayıs’a kadar belediyeden maaş almayacağım

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş, Millet İttifakı’nın başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte seçim çalışmalarına hız veriyor.

“BELEDİYE TESİSLERİNİ KULLANMAYACAĞIM”

Katıldığı canlı yayında sürece ilişkin açıklamalarda bulunan Mansur Yavaş, 14 Mayıs’ta seçim yapılacak olana kadar belediyeden maaş almayacağını söyledi. Yavaş, “Madem seçim propaganda gezilerine başlayacağız. 14 Mayıs Pazartesi gününe kadar belediyeden maaş almayacağım izine çıkacağım o günden sonra belediye imkanlarını kullanmayacağım Kılıçdaroğlu Bey, Akşener Bey ve bazen de Sayın Kılıçdaroğlu ile programlara katılacağız. .Ekrem.” ifadeleri kullandı.

SEÇİM İŞLERİ İÇİN YENİ HESAP AÇTI

Öte yandan Yavaş, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olmasının ardından yeni bir karar aldı. Twitter hesabından bir duyuru yapan Yavaş, yeni bir hesap açtığını belirterek, “Yönetim anlayışımız gereği bu hesabı sadece Ankara ile ilgili duyurular ve faaliyetler için kullanmaya devam edeceğim. Seçim sürecindeki çalışmalarımız için, Yeni sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica ederim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu