Yaşam

‘Robert Downey Jr’ın çiğnenmiş sakızı’ müzayedede: Açılış fiyatı 40.000 dolar

Marvel sinemalarında Tony Stark ve Iron Man rolleriyle büyük bir hayran kitlesi kazanan Hollywood oyuncusu Robert Downey Jr’ın ağzından alındığı iddia edilen sakız müzayedede satışa çıkarıldı.

New York Post’un haberine göre e-ticaret platformu eBay’de bir kullanıcı, Hollywood Walk of Fame’de oyuncunun ağzından çıkardığı sakızı ele geçirdiğini iddia etti.

Downey, geçit töreninde adı Demir Adam sinema yönetmeni Jon Favreau olan yıldıza şaka olsun diye sakız yapıştırdı.

Satıcı, sakızı Downey’nin bıraktığı yerden aldığını iddia etti.

Şu anda sakızın oyuncuyla ilgili olup olmadığı netlik kazanmazken, satıcı e-Bay üzerinden yaptığı tanıtım mesajında ​​DNA testinin mümkün olduğunu belirtti.

mesajda, “Merhaba! Ünlü aktör ve yapımcı Jon Favreau, Hollywood Walk of Fame’e katıldığında oradaydım. Etkinlik sırasında Robert Downey Jr. yıldıza sakızını kendisi yapıştırdı ve muhtemelen orada bırakmıştı, ben de onu kapmayı başardım. olduğu gibi satar ve DNA’sı test edilebilir”ifadeler yer aldı.

Sakız şu anda eBay’de 40.000 $’dan başlayan fiyatlarla açık artırmada.

Müzayedenin 1 Nisan’da sona ermesi bekleniyor. ABC7.com’a göre sakız plastik bir kap içinde sahibine gönderilecek.

Ünlü oyuncu Robert Downey Jr.’ın yeniden çekilmesi beklenen Alfred Hitchcock imzalı 1958 yapımı klasik psikolojik gerilim filmi ‘Vertigo’da başrolde yer alması bekleniyor.

Deadline’ın haberine göre Paramount Pictures, Downey Jr ve eşi Susan Downey’nin yapımcılığını üstleneceği filmin haklarını Team Downey adlı şirket aracılığıyla satın aldı.

haber-karacabey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu