Haber

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adana’da AK Parti ve MHP il başkanlıklarını ziyaret etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Adana’da AK Parti ve MHP il müdürlüklerini ziyaret etti.

Uraloğlu, MHP Adana İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Yusuf Kanlı ve parti yöneticileriyle bir araya geldi.

Daha sonra AK Parti İl Başkanlığına giden Uraloğlu, burada partililere seslendi.

Bakan Uraloğlu, Türkiye Asrında görev alacak kişilerin milletin oylarıyla seçildiğini belirterek, “14 Mayıs’ta yedi düvele karşı mücadele ettik. Cumhur İttifakı’nda Anadolu halkıyla ve partilerimizle birlikteydik. Bu davaya gönül vermişler. Onun dışında bütün dünya buna karşı. Hamdolsun siz ve milletimiz bize mecliste çoğunluğu verdiniz.” dedi.

Adana’nın kalkınması için üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade eden Uraloğlu, “GSM operatörlerinde özellikle dağlık bölgelerin bazı yerlerinde sıkıntılar var. Onlar için başlattığımız bir uygulama var. başvuru.” söz konusu.

Bakan Uraloğlu, kentteki projelerin takipçisi olacaklarını vurgulayarak, “Biz yokuz” anlayışıyla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Adana Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde gösterilen başarının yerel seçimlere de yansıması gerektiğine işaret eden Uraloğlu, “Burada Cumhur İttifakı’nın taşra teşkilatları arasında hoş bir birliktelik var. Yerel yönetimler de sandıklara yansıyacak ve Adana’yı ‘turuncuya çevirmiş olacağız. tabirini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu