Haber

Yollarda Yavaş Gitmek ve Trafik İşaretlerine Uymak Lazım

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, Kuzey Marmara Otoyolu’nun Ankara-İstanbul istikametindeki TEM İzmit-Akmeşe kavşaklarında yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bant aktarması yapıldığından ulaşım İstanbul’dan sağlanıyor. -Ankara yönü çift taraflı (gidiş-dönüş) olarak.

Gaziantep- Şanlıurfa Karayolu (O-52) Şanlıurfa istikameti 23. kısım 15-19. Yolun bir bölümünde üst yapı onarım çalışmaları yapılacağı için ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Ankara Etraf Karayolu Konya-Pozantı kavşakları 1-6. kilometre, Pozantı kavşak yönü üst yapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım diğer yönden çift yönlü ve denetimli olarak devam ediyor.

Samsun-Ordu yolu 1-5. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle tek şeritten ulaşıma izin veriliyor.

Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 62-67. kilometre, İnegöl-Bozüyük istikameti asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılıyor, Bozüyük-İnegöl istikametinden çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

İliç-Kemaliye-Arapgir Devlet Yolu 24-25. Kemaliye-Dutluca Tüneli bağlantı yolları ve Kemaliye Kozlupınar viyadük tüneli ortası tali işleri nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine uyması değerli.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-26. Yol yapım çalışması nedeniyle her iki taraftaki bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım sağlanmaktadır.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 25. kilometresindeki Liman Tünel mevkiinde yürütülen heyelan önleme çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Hopa-Sarp tarafı trafiğe kapatılırken, diğer yönden ulaşım her iki yönden de sağlanıyor. taraflar (gidiş-dönüş).

Kilimli-Filyos-Saltukova yolu 31-34. km’lik yol yapım çalışmalarında hafif araçlar için Saltukova inşaat yolları üzerinden, ağır araçlar için yol dolgusu üzerinden ulaşım sağlanmaktadır.

Aydıncık-Anamur yolunun 33-43. Sarıyar 1, Sarıyar 2, T6, T7 ve T8 tüplerindeki çalışmalar nedeniyle nakliye denetimli olarak devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu